Blog

Jakie psy przyjmujemy do hotelu?

Prowadzimy domowy, kameralny hotelik. Uściślimy to znaczy, że Wasze psy mieszkają z nami razem w domu. Nie w oddzielnej części, nie w boksach. Ich dzień wygląda jak typowy dzień w domu. Jedzą z nami śniadanie, sprzątają, wieszają pranie, grabią liście plus różne psie aktywności. Jeżeli chcą i mogą to wylegują się na naszej kanapie. Prowadzenie takiego na maxa pozytywnego i nietypowego jak na Polskę hotelu to ogromna radość (czuję dumę) ale również wiele obowiązków i poczucie, że nie chcemy zawieźć Waszego zaufania w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa Waszych psów.

 

Dlatego NIE przyjmujemy do hotelu psów:

- bez wymaganej przez nas profilaktyki

- chorych gdy mamy podejrzenie, że mogą zarazić inne psy

- agresywnych do ludzi i psów

 

Poza tymi przypadkami jesteśmy skłonni podjąć się opieki nad każdym psem. Nie ważne czy waży 2 kg czy 76 kg. Niezależnie czy ma pół roku czy 14 lat. Wszystkie zdrowe ale i takie, które wymagają podawania leków lub specjalnej opieki związanej z niepełnosprawnością. Posiadam wykształcenie technika weterynarii i 9 lat doświadczenia w pracy w lecznicy. Mogę podawać zastrzyki oraz kroplówki z zalecenia lekarza. Zmieniam opatrunki i wieeele więcej info → https://najlepszedlazwierzat.pl/pl/specjalistyczne-uslugi-dla-psa-i-kota/

 

Przyjmujemy maksymalnie 3 psy ale ze względu na potrzeby psiaków, które nas odwiedzają bardzo często rezerwujemy cały hotel pod jednego psa. Dopasowujemy naszą pracę tak aby pies mógł się czuć u nas dobrze.

 

Jednak takie działanie wymaga czasu. Uczulam Was na to bo czasem zgłaszacie się do nas zbyt późno. Więc jeżeli Wasz pies jest wrażliwy, ma problemy behawioralne lub wymaga szczególnej opieki odezwijcie się do nas wcześniej. Wcześniej to znaczy? Czasem opiekunowie zaczynają z nami pracę jesienią gdy chcą wyjechać i zostawić psiaka na ferie. Sami widzicie to znacznie wcześniej niż się spodziewaliście.

 

W razie pytań wpadajcie na naszego Facebooka, Instagrama lub dzwońcie.

 

 

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))